Części zamienne

Trzymaki padów

Trzymak pada (uchwyt pada) jest jednym z kluczowych elementów każdej szorowarki jednotarczowej oraz maszyny czyszczącej, wykorzystywanej w procesie czyszczenia powierzchni z wykorzystaniem padów czyszczących. Czyszczenie podłóg z wykorzystaniem padów jest coraz popularniejszą alternatywą dla powszechnie stosowanych szczotek talerzowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości trzymaki padów do praktycznie każdej dostępnej na polskim rynku maszyny. Trzymaki padów Kastell to najwyższa jakość oraz doskonała alternatywa dla części oferowanych przez producentów maszyn.

Zapytaj o ofertę

Gumy ściągające

Firma KASTELL jest producentem wysokiej jakości gum ściągających. W naszej stałej ofercie znajdują się gumy do praktycznie wszystkich maszyn czyszczących dostępnych na rynku. Dzięki nowoczesnemu, sterowanemu cyfrowo parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wyciąć gumy wg dostarczonego wzoru. Pracujemy na materiałach naturalnych i poliuretanowych najwyższej jakości o grubości od 3 do 8 mm.

Zapytaj o ofertę Pobierz folder

Silniki ssące

Sercem każdej maszyny czyszczącej, szorowarki jednotarczowej, czy też odkurzacza jest sprawnie działający silnik, który w branży sprzątającej szczególnie często narażony jest na różnego rodzaju uszkodzenia spowodowane zalaniem, zapyleniem itp. Firma Kastell przygotowała szeroką ofertę wysokiej jakości silników ssących (oryginalnych oraz zamienników), do praktycznie każdej maszyny czyszczącej, szorowarki, które można spotkać na polskim rynku.

Zapytaj o ofertę

Akcesoria do odkurzaczy

Profesjonalne sprzątanie obiektów z wykorzystaniem odkurzaczy oraz maszyn czyszczących i szorowarek wiąże się z regularną wymianą poszczególnych elementów eksploatacyjnych, aby unikać długich i kosztowych przestojów związanych z unieruchomieniem kluczowych urządzeń.

Firma Kastell nieustannie pracuje nad rozbudową oferty o części i akcesoria pasujące do maszyn oraz odkurzaczy wykorzystywanych na polskim rynku. Dysponujemy szorkiem wyborem wysokiej jakości ssaw, turboszczotek, muf oraz rur do odkurzaczy.

Zapytaj o ofertę Pobierz folder

Węże

Odkurzacze oraz maszyny czyszczące do prawidłowej pracy wymagają kompletnego i sprawnego węża ssącego lub spustowego. Szeroka oferta Kastell bogata jest w kompletne węże ssące i spustowe, dedykowane odpowiednim modelom odkurzaczy i maszyn czyszczących. W ofercie posiadamy również wysokiej jakości węże olejodporne, elektrostatyczne, przewodzące ładunki elektryczne, rury teleskopowe aluminiowe (w tym chromowane i malowane), proste (aluminiowe i plastikowe) oraz kolanka i mufy, które mogą posłużyć jako element do budowy własnych zestawów.

Zapytaj o ofertę Pobierz folder