PADY CZYSZCZĄCE DO SZOROWAREK

Aby szorowarki mogły efektywnie spełniać swoje zadanie, muszą być oczywiście wyposażone w pady do czyszczenia. Nie istnieją uniwersalne pady, których można by używać na każdej nawierzchni. Do każdego podłoża przeznaczony jest inny ich rodzaj, co pozwala na osiągnięcie pożądanych efektów. Dzięki ofercie Kastell Robotics bez problemu znajdziesz właściwe pady do czyszczenia podłóg. Dowiedz się, jakie ich rodzaje znajdują się w asortymencie producenta!
Pady do czyszczenia podłóg – szeroki wybór
Oferta Kastell Robotics to pady do czyszczenia podłóg standardowe, specjalistyczne, do posadzek kamiennych, do polerowania, do docierki, a także pady do szorowarek wykonane z melaniny oraz dodatkowe akcesoria do sprzątania. Każdy dostępny w ofercie pad czyszczący jest produktem wysokiej jakości, wykonanym z trwałych materiałów i dopasowanym do konkretnych rodzajów szorowarek. Jakich? Każdy pad do czyszczenia podłóg ma swoją stronę z opisem, gdzie podane są wszystkie niezbędne informacje na ten temat, a także wymienione zalety danego produktu. Dlatego zawsze będziesz w stanie wybrać właściwy. Warto jednak wiedzieć, czym ogólnie różnią się pomiędzy sobą poszczególne pady do maszyn czyszczących.

Standardowe pady do szorowarek mają za zadanie czyścić i polerować. Powstają z kombinacji różnego rodzaju włókien, co w efekcie pozwala im na usuwanie z podłoży nawet wyjątkowo uporczywych zabrudzeń. Z kolei specjalistyczne pady do szorowarek mają za zadanie czyszczenie powierzchni nietypowych, jak wykładziny, dywany czy fugi. Gwarantują dokładne czyszczenie bez ryzyka naruszenia struktury podłoża. Podobnie do nich są pady czyszczące posadzki kamienne. Te wykonywane są zazwyczaj z diamentu, co zapewnia odpowiedni poziom ścieralności do twardych podłóg.

W ofercie Kastell znajdują się także specjalne pady do maszyn czyszczących, przeznaczone do polerowania powierzchni. Tworzy się je przy użyciu włókien naturalnych lub sztucznych, zaś ich zadaniem jest oczyszczenie powierzchni z brudu oraz płytkich rys, które powstają zazwyczaj na skutek codziennej eksploatacji podłoży. Kolory tych padów mają znaczenie – każda barwa symbolizuje przeznaczenie do konkretnego rodzaju powierzchni. Inne pady do maszyn czyszczących wykonane są z melaminy. Ich przeznaczenie to operowanie na podłożach delikatnych, jak ceramika czy żywica epoksydowana.
Kolejny produkt przeznaczony jest do docierki, to specjalny pad do czyszczenia, który stosuje się… bez maszyny – ręcznie. Mamy tu do czynienia z prostokątnym kawałkiem materiału, co pozwala dotrzeć do miejsc, gdzie nie dociera szorowarka. Dzięki temu zapewnia się polerowanie na całej powierzchni obiektu. Jak widzisz, oferta Kastell jest bardzo bogata i spełni wymagania każdego Klienta, niezależnie od tego, jaką powierzchnię będzie chciał szorować.
Pady do czyszczenia w dobrej cenie!
Kastell dba o wysoką jakość wszystkich oferowanych padów czyszczących, jednak nie oznacza to, że idzie za tym wysoka cena tych produktów. Wręcz przeciwnie – wszystkie pady czyszczące dostępne są w bardzo przystępnych kwotach, dzięki czemu możesz zaopatrzyć się w ich zapas bez narażania na większy wydatek. Zakupy w Kastell to gwarancja jakości za atrakcyjną cenę.

A jeśli nabywasz pady do czyszczenia podłóg, warto pomyśleć również o dodatkowych akcesoriach. W ofercie producenta znajdują się między innymi ściereczki z mikrofibry, uchwyty do padów ręcznych, gąbki z melaniny. Gąbki i ściereczki doskonale nadadzą się do miejsc, gdzie nie dotrze pad do czyszczenia – pozwolą Ci na usunięcie zabrudzeń z dowolnego miejsca, w tym szkła i plastiku. Jeśli chodzi o stelaże, doskonale nadają się do czyszczenia dużych powierzchni pionowych. Zastosowany rzep sprawia, że pad nie przesuwa się podczas pracy, zaś teleskopowy kij wykonany wytrzymałego aluminium pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

  • PADY DO POLEROWANIA

  • Pady do posadzek kamiennych

  • PADY SPECJALISTYCZNE

  • PADY STANDARDOWE

  • Pady z melaminy