Firma KASTELL to lider rynku w obszarze Smart Cleaning, który łącząc technologię, produkty i ekspercką wiedzę popartą doświadczeniem zapewnia najwyższą jakość procesów sprzątania, gwarantujących bezpieczeństwo i higienę. To efekt troski o wysoką jakość produktów i ich nowoczesność oraz dogłębnego zrozumienia potrzeb klienta, co od ponad 20 lat stanowi priorytet firmy.

W KASTELL wierzymy, że aby tworzyć i dostarczać wysokiej jakości produkty, należy inwestować w najnowsze technologie oraz wiedzę. Na bieżąco obserwujemy i badamy potrzeby rozwijającego się rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości, aby naszym klientom zapewnić rozwiązania odpowiednie dla ich potrzeb i oczekiwań.

KASTELL dostarcza rozwiązania pozwalające utrzymać czystość dla przedsiębiorstw komunalnych, firm sprzątających, wielkopowierzchniowych obiektów komercyjnych, takich jak centra handlowe, sklepy, porty lotnicze, hotele, dworce kolejowe i inne nowoczesne przestrzenie użytku publicznego, dealerów maszyn czyszczących i zamiatarek, a także hodowców zwierząt i przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem warzyw i owoców.

Jesteśmy wyłącznym dostawcą profesjonalnych, autonomicznych, wielozadaniowych robotów Gaussian Robotics z funkcjami czyszczenia, szorowania oraz dezynfekcji.

W naszej ofercie znajdują się także wysokiej jakości pady czyszczące, gumy ściągające, trzymaki padów i silniki ssące do większości dostępnych na polskim rynku maszyn, przeznaczonych do sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego.

Nowoczesny park maszyn oraz własne biuro projektowe umożliwiają nam produkcję szczotek talerzowych, walcowych, listwowych do praktycznie każdej dostępnej na polskim rynku zamiatarki (w tym również lotniskowej), maszyny czyszczącej lub szorowarki. Ponadto produkujemy szereg wysokiej jakości szczotek technicznych oraz specjalistycznych wg indywidualnych potrzeb klienta.

Jesteśmy także dostawcą wysokiej jakości bezdotykowych dozowników płynu do dezynfekcji, mydła, papieru i ręczników oraz producentem profesjonalnych, ekologicznych środków do dezynfekcji rąk i powierzchni.

Zaufali nam

Partnerzy

TecSolum Industrial Brushes
wiodący producent szczotek

Americo
Wytwórca biodegradowalnych padów podłogowych

Gaussian Robotics
Producent autonomicznych robotów sprzątających

Ametek
producent silników ssących do maszyn sprzątających

KGS Diamond
producenta rozwiązań do szlifowania i polerowania

wipe it
producent gąbek i padów

Polska Rada Centrów Handlowych

Związek Pracodawców Gospodarki Odpadami

Polska Izba Gospodarcza Czystości

Pacvac
producent innowacyjnych odkurzaczy

quot