W dniach 28-30 marca 2023 zapraszamy serdecznie na nasze, specjalnie przygotowane stoisko na Targach Profesjonalnych Rozwiązań Utrzymania Czystości – Clean Expo Poland.

Oprócz naszej stałej oferty przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości i nowatorskich rozwiązań na rok 2023.

Serdecznie zapraszamy!

Zarejestruj się tutaj https://www.cleanexpo.pl/rejestracja/ i odbierz darmowe zaproszenie.

Targi odbędą na terenie Ptak Warsaw Expo

Ptak Warsaw Expo Sp. z o.o.
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn, Polska

Dojazd

Samochodem

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

Autobusem

Większość autobusów przyjeżdża i odjeżdża z terminali autobusowych: Dworca Zachodniego (Warszawa Zachodnia PKS) oraz Dworca Wschodniego (Warszawa Wschodnia PKS) znajdujących się obok dworców kolejowych o tych samych nazwach. Odwiedzającym Warsaw Expo, sugerujemy skorzystanie z terminalu znajdującego się na Dworcu Zachodnim ze względu na dogodne połączenia z międzynarodowymi liniami autobusowymi; Eurolines i Ecolines.

Komunikacją miejską ZTM

Warsaw Expo znajduje się w zachodniej strefie podmiejskiej Warszawy niedaleko Nadarzyna. Dojeżdżają do nas linie podmiejskie 703, 711 z przystanku P+R Krakowska. Należy wysiąść na przystanku Paszków. Autobusy miejskie jeżdżą raz na pół godziny, zwykle w godzinach 5:00-23:00 (z wyjątkiem autobusów nocnych). Zalecamy każdorazowo sprawdzić rozkład jazdy komunikacji miejskiej.

Mapka dojazdu