MINI SZOROWARKI

Praktyczne, wygodne i wszechstronne – takie właśnie są mini szorowarki. Urządzenia te zdobywają sobie coraz większą popularność, ponieważ są znacznie wydajniejsze od tradycyjnych mopów z wiadrami. I co równie ważne – korzystanie z nich jest higieniczniejsze. Dlatego warto dowiedzieć się o nich więcej.

Jak działają mini szorowarki?

Mini szorowarki to urządzenia ręczne, przypominające konstrukcją dawne froterki do podłóg. Za ich pomocą można skutecznie czyścić nawierzchnie wykonane z betonu, epoksydu, ceramiki, marmuru oraz leżące na dowolnej nawierzchni linoleum. W urządzeniu umieszczone są kompaktowe zbiorniki na wodę oraz detergenty, które wydostają się poprzez szczotkę w dolnej części. Dzięki temu osoba odpowiedzialna za czyszczenie nie ma żadnego kontaktu z cieczą.

Uchwyt mini szorowarki jest zaprojektowany w taki sposób, że można nią sterować w zakresie 360°. Pozwala to na czyszczenie trudno dostępnych miejsc, narożników, itp. Urządzenie jest przy tym niezwykle zwrotne, co w połączeniu z niewielkimi rozmiarami przekłada się na wygodę jego użytkowania.

Jaką mini szorowarkę wybrać?

Jeśli szukasz dobrej i wydajnej mini szorowarki, warto polecić propozycję od Kastell – urządzenie nazywa się Kastellmop Mini. Jest ono zasilane akumulatorem, które sprawdzi się w takich miejscach, jak hotele, biura, sklepy, przychodnie, centra handlowe, banki, szatnie itp. Brak konieczności podpięcia do zasilania daje mu pełną mobilność, zaś zastosowane części wysokiej jakości umożliwiają sprzątanie nawet 500m²/h, co daje tej mini szorowarce wydajność szorowarki przemysłowej!

Kastellmop Mini może pracować w czterech odmiennych trybach, co pozwala na wybór właściwego do rodzaju oraz stopnia zanieczyszczenia powierzchni. Wszystkie wybiera się w ergonomicznym panelu sterującym. Znajduje się on w rękojeści, dzięki czemu osoba sprzątająca może w dowolnej chwili dokonać zmiany ustawień.

Kolejną zaletą Kastellmop jest ekonomiczność. Urządzenie samoczynnie dozuje wodę oraz detergenty, wykorzystując je w optymalny sposób. Dzięki temu nie zużywasz niepotrzebnie ani jednego, ani drugiego, a możesz cieszyć się doskonale oczyszczoną, lśniącą czystością powierzchnią!

Dlaczego warto wybrać Kastellmop?

Za nabyciem tej mini szorowarki przemawia kilka argumentów. Po pierwsze – jej kompaktowość, dzięki której jest nie tylko łatwa w obsłudze, ale również przechowywaniu i transporcie. Po drugie – duża wydajność robocza. Po trzecie – ekonomiczność. I w końcu po czwarte – przystępna, atrakcyjna cena. Aby ją poznać, skontaktuj się z producentem!