SZOROWARKI AKUMULATOROWE / ELEKTRYCZNE

Szorowarki to urządzenia pozwalające w wydajny i wygodny sposób oczyścić powierzchnię z różnego rodzaju zanieczyszczeń. W ofercie Kastell Robotics znajdują się modele elektryczne i akumulatorowe. Jakie są między nimi różnice?

Szorowarka akumulatorowa a elektryczna

Szorowarka akumulatorowa to rozwiązanie zalecane do czyszczenia dużych powierzchni oraz do miejsc, w których nie ma dostępu do źródła stałego zasilania. Urządzenie zasilane jest znajdującą się w maszynie baterią, z której czerpie moc do działania. W zależności od jej pojemności, szorowarka akumulatorowa może działać bez konieczności ładowania od 90 minut do nawet 6 godzin. Pozwala to na oczyszczenie co najmniej 500 m2 powierzchni w trakcie 60 minut.

Szorowarka elektryczna pozwala na wykonywanie dokładnie takich samych czynności, co w przypadku szorowarki akumulatorowej, jednak tutaj moc dostarczana jest poprzez kabel zasilający. W związku z tym zakres działania, jaki oferuje szorowarka elektryczna, uzależniony jest od jego długości. Oczywiście można skorzystać z przedłużaczy, nie zawsze będzie ty wygodne rozwiązanie.

Którą szorowarkę wybrać?

Wybór szorowarki powinien być uzależniony przed wszystkim od wielkości obiektu, którego powierzchnia ma być za jej pomocą oczyszczona. Szorowarka akumulatorowa sprawdzi się przede wszystkim przy większych, gdzie zazwyczaj trudno o dostęp do gniazdek lub nie można używać przedłużaczy. Tu wymienić można ciągi komunikacyjne w galeriach handlowych, hale sportowe, sale konferencyjne itp.

Model elektryczny to dobre rozwiązanie przy mniejszych powierzchniach, np. sklepach, w hotelach czy ośrodkach medycznych. Doskonale nada się do oczyszczania podłóg w poczekalniach, korytarzach i innych miejscach, w których przebywają na co dzień ludzie. Dzięki szorowarce znacznie podniesie się estetyka otoczenia oraz zostaną usunięte mikroorganizmy i bakterie, zwiększając warunki higieniczne.

Jak możesz kupić szorowarkę?

Jeśli interesuje Cię szorowarka akumulatorowa lub szorowarka elektryczna, zapoznaj się już dzisiaj z ofertą przygotowaną przez Kastell Robotics. Urządzenia oferowane przez tę firmę wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz posiadają zaawansowane rozwiązania technologiczne, znacznie ułatwiające codzienne użytkowanie szorowarek. Ponadto do skorzystania z tych propozycji zachęcają atrakcyjne ceny szorowarek.

Skontaktuj się już dzisiaj i dowiedz, jaki jest koszt nowoczesnego urządzenia do wydajnego sprzątania i czyszczenia powierzchni!