Specjalista ds. sprzedaży

WSPÓŁPRACA Z BRANŻĄ: Sprzątająca oraz Serwisy maszyn i urządzeń sprzątających.
MIEJSCE PRACY: BŁONIE K. WROCŁAWIA (woj. Dolnośląskie)

KASTEL, lider na polskim rynku szczotek przemysłowych, w związku z rozbudową firmy w nowej lokalizacji poszukuje ambitnych i skrupulatnych osób na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:
• Aktywne poszukiwanie nowych Klientów oraz budowanie długoterminowych relacji z Klientami z wykorzystaniem narzędzi CRM
• Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji
• Obsługa stałych klientów firmy
• Realizowanie ustalonych celów sprzedażowych i rozwojowych zgodnie z polityką firmy
• Współpraca w realizacji celów zespołowych
• Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji
• Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
• Inicjatywa i zaangażowanie w rozwój firmy

Oczekiwania względem kandydatur:
• Silna wewnętrzna motywacja do działania
• Samodzielność w myśleniu i działaniu
• Wysokie zdolności interpersonalne
• Nastawienie na rozwój własny, powiązany z rozwojem firmy
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań i celów
• Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
• Prawa jazdy kategorii B
• Dyspozycyjność oraz mobilność

Mile widziane:
• Znajomość rynku sprzątającego
• Znajomość rynku serwisów maszyn i urządzeń sprzątających
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
• Stałą pracę – forma zatrudnienia zgodna z oczekiwaniami kandydata
• Wynagrodzenie powiązane z efektami pracy
• Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji lidera na rynku sprzedaży produktów wykorzystywanych w procesie sprzątania
• Dobrą atmosferę w zespole

Osoby zainteresowane aplikowaniem na ww. stanowisko prosimy o przesłanie CV na adres: info@kastell.pl z dopiskiem w temacie: REKRUTACJA: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY lub skorzystanie z formularza kontaktowego

UWAGA: Wysyłając CV prosimy o dodanie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).