Mało kto lubi przebywać w brudnym pomieszczeniu. Nie wpływa to pozytywnie ani na wizerunek firmy czy organizacji, która w podobnych warunkach funkcjonuje, ani na samopoczucie znajdujących się w takim pomieszczeniu osób. Nie mówiąc już o tym, że czasem nawet, jak w przypadku choćby restauracyjnych kuchni, gdzie na podłogę coś się nagle rozlało – może zagrażać bezpieczeństwu.

Ustaliliśmy zatem, że czysta podłoga jest kluczowa do prawidłowego funkcjonowania obiektu będącego miejscem pracy i przestrzenią do obsługi klientów. Co zatem z odpowiednim sprzętem, aby tą czystość utrzymać? Któż z nas nie widział nieudolnie skrywanych po kątach sprzętów, których zadaniem było wspieranie pracowników w utrzymaniu ładu. Nie oszukujmy się również, twierdząc, że zawsze wyglądały, jak świeżo przywiezione ze sklepu…

Czy istnieje inne wyjście z tej sytuacji? Czy można sprzątać lokalną kawiarnię z kilkoma stolikami, gabinet kosmetyczny, osiedlowy warzywniak lub stację paliw w sposób profesjonalny, higieniczny i estetyczny, w dodatku kiedy tylko tego chcemy, oszczędzając przy tym wodę i ograniczając zużycie detergentów?

Okazuje się, że tak! Odpowiedź stanowi urządzenie czyszcząco-myjące – KASTELLMOP MINI.

KASTELLMOP MINI – prostota obsługi

Urządzenie czyszcząco-myjące KASTELLMOP MINI pozwoli wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników i bez większego wysiłku, w sposób wygodny i higieniczny, pomoże utrzymać czystość podłóg.

Wciąż masz wątpliwości… Czuję to nawet z tego miejsca. Jednak to dobrze. Dlaczego? To idealna okazja, aby pokazać, jakie powierzchnie umyjesz z pomocą KASTELLMOP MINI:

Utrzymanie podłóg w czystości to niekończąca się opowieść

Brud ma to do siebie, że nie znika raz na zawsze. Czyszczenie podłóg trzeba powtarzać wciąż i wciąż, a ponieważ urządzenie czyszcząco-myjące KASTELLMOP MINI to maszyna z własnym zasilaniem – nie męczy się i nie zabraknie jej sił do działania. Można korzystać z niej nie tylko do regularnego czyszczenia podłóg, ale i w dowolnej chwili, gdy sytuacja tego wymaga, co gwarantuje lśniące podłogi przez dłuższy czas. Wystarczy, że przed przystąpieniem do użytkowania naszego urządzenia, usuniesz wszystkie leżące na podłodze przedmioty, mogące spowodować zatkanie systemu odprowadzania brudnej wody. Po zebraniu większych zanieczyszczeń, możesz śmiało przystąpić do mycia podłóg.

KASTELLMOP MINI to zawsze rozsądny wybór

KASTELL – lider rynku w zakresie rozwiązań do utrzymania czystości i higieny – wprowadził do swojej oferty KASTELLMOP MINI, czyli urządzenie czyszcząco-myjące, która stanowi realną alternatywę dla bardziej tradycyjnych metod mycia podłóg. To estetyczne i niewielkie urządzenie jest zawsze pod ręką, kiedy podłoga wymaga odświeżenia i wyczyszczenia. Zrobi to profesjonalnie – ograniczając kontakt operatora z wodą zawierającą zarazki, pozostawiając podłogę czystą, lśniąca i, co najważniejsze, suchą, a więc natychmiast gotową do użytkowania. 

Rozwiązania, które KASTELL proponuje swym klientom, stanowią dowód, że utrzymanie czystości nie musi być ani skomplikowane, ani wymagać wysiłku – tłumaczy Paweł Maj, CEO i współzałożyciel firmy KASTELL. – KASTELLMOP MINI to w pełni profesjonalne jednoszczotkowe urządzenie czyszcząco-myjące, tylko w kompaktowych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością obsłużymy ją nawet jedną ręką. Używanie jej nie wymaga więc wysiłku, obsługa jest prosta, jakość czyszczenia taka, jak przy zastosowaniu pozostałych profesjonalnych narzędzi, a praca idzie szybko i sprawnie. KASTELLMOP MINI wpisuje się więc we wdrażaną przez nas ideę Smart Cleaning, w myśl której do zapewnienia czystości zamiast ludzkiej siły w jak największym stopniu staramy się wykorzystywać nowoczesne technologie, które w tylu innych obszarach tak bardzo ułatwiają nam życie. 

Podstawę działania KASTELMOP MINI stanowią dwa zbiorniki – jeden na wodę lub roztwór czyszczący, drugi na to, co z podłogi zostanie zebrane po czyszczeniu przez system ssący znajdujący się z tyłu głowicy – oraz szczotka szorująca, która obraca się z szybkością do 180 razy na minutę, umieszczona na wspomnianej głowicy. Zwrotność tej ostatniej w połączeniu z niewielkimi rozmiarami samego urządzenia sprawia, że urządzenie czyszcząco-myjące może posłużyć do łatwego posprzątania przestrzeni przy samych ścianach czy w rogach pomieszczenia oraz pod ławkami, krzesłami czy fotelami. Niewielkie rozmiary urządzenia pozwalają mu dotrzeć dokładnie w każdy zakamarek, nawet ciasnych czy gęsto zastawionych różnymi przedmiotami pomieszczeń. Sprawiają także, że jego transport pomiędzy różnymi obiektami czy też piętrami tego samego budynku, nie nastręcza większych trudności. 

Urządzenie nie posiada żadnego kabla, który utrudniałby posługiwanie się nim i ograniczał zasięg. Zasilane jest z baterii. Jedna w pełni naładowana bateria pozwala na ok. 90 minut nieprzerwanej pracy, po której konieczne jest kolejne ładowanie. To zaś zajmuje ok. 4 godziny do osiągnięcia maksymalnego poziomu. Jednak jeśli po wyładowaniu baterii w KASTELLMOPIE MINI ktoś potrzebuje natychmiast w pełni sprawnego urządzenia, może dokupić drugą baterię i wymieniać je cyklicznie w miarę wyczerpywania się ich mocy.

Czasem obraz znaczy więcej niż 1000 słów. Sprawdź zatem, jak działa KASTELMOP MINI, oglądając poniższy film!

KASTELLMOP MINI oczyści każdą nawierzchnię

Urządzenie czyszcząco-myjące KASTELLOP MINI to rozwiązanie, które sprawdzi się na każdej powierzchni używanej w miejscach ruchu pieszego – i poza nimi. Można jej użyć do oczyszczania takich nawierzchni, jak: marmur, terrazo, linoleum, posadzka ceramiczna, epoksyd, beton, gres, połogi drewniane, podłogi laminowane, kamień naturalny i sztuczny oraz wiele innych.

Nasze rozwiązanie łączy w sobie, nie tylko mobilność i uniwersalność, ale także wydajność. Przy jego użyciu, w godzinę można wyczyścić 500 m2 podłogi. Trudno wyobrazić to sobie w przypadku wykorzystania do tego celu klasycznego mopa. Ponadto, jakość czyszczenia jest znacznie wyższa – napędzane silnikiem szczotki poradzą sobie z każdym rodzajem zabrudzenia, a po czyszczeniu podłoga pozostaje sucha.

Wprzypadku mopa płuczemy go w coraz brudniejszej wodzie. Urządzenie czyszcząco-myjące KASTELLOP MINI jest wyposażone w dwa zbiorniki na wodę – czystą oraz brudną. W trakcie działania zasysa wodę do oddzielnego pojemnika, a podłoga myta jest stale czystą wodą lub roztworem czyszczącym.

Urządzenie czyszcząco-myjąceKASTELLOP MINI to:

  • wygodna obsługa nawet jedną ręką,
  • do 90 minut pracy na jednym ładowaniu baterii,
  • brak efektu „rozmazywanego brudu”,
  • wysoka wydajność,
  • obsługa bez kontaktu z wodą,
  • pozostawia suche nawierzchnie,
  • można używać na nawierzchniach różnego rodzaju.

Więcej na temat urządzenia czyszcząco-myjące KASTELLOP MINI znajdziesz na naszym kanale YouTube!

Gwarancja perfekcyjnej czystości w przystępnej cenie

Cena to bardzo ważny czynnik, decydujący o tym, czy w danej firmie można pozwolić sobie na profesjonalne sprzątanie. Firma KASTELL oferuje to urządzenie gotowe do pracy w cenie katalogowej 5500 zł netto. Śmiało można więc uznać, że jest to najatrakcyjniejsza oferta na rynku spośród wszystkich urządzeń tego typu. 

KASTELLMOP MINI to profesjonalna czystość, którą mogą zapewnić sobie wszyscy mali i średni przedsiębiorcy. Każde urządzenie czyszcząco-myjąceKASTELLOP MINI objęta jest 12-miesięczną gwarancją producenta. Oferujemy również materiały eksploatacyjne w atrakcyjnych cenach, co powinno zapewnić długoletnie użytkowanie urządzenia.

Czas pożegnać wiadra z mopami, przenosząc się do XXI wieku! Zamów już dzisiaj KASTELLOP MINI