Szczotki do zamiatarek

Czym byłaby zamiatarka bez szczotki? Tylko niefunkcjonalną maszyną bez żadnych możliwości. Szczotka jest elementem niezbędnym do tego, aby mogła pokazać wszystkie swoje możliwości. Ale ważne jest nie tylko to, aby została dobrana odpowiednia szczotka do zamiatarki – bardzo istotną rolę pełni również jej jakość.

Szczotka wykonana z solidnej jakości materiałów oraz cechująca się wysokimi parametrami znacznie zwiększy wydajność i efektywność pracy, dzięki czemu łatwiej będzie osiągnąć pożądany efekt. Firma Kastell to producent szczotek do zamiatarek – jego ofertę warto polecić z kilku powodów. Jakich? Przeczytaj i dowiedz się tego!

Solidne szczotki do zamiatarek – tylko od Kastell

Kastell to firma, która nie tylko produkuje szczotki do zamiatarek, ale również je projektuje. W ofercie producenta znajdują się szczotki do zamiatarki każdego rodzaju. Kastell nie tylko produkuje szczotki do swoich zamiatarek, ale również zamienniki doskonale pasujące do maszyn czyszczących innych producentów. Co warto podkreślić, wysoka dbałość o jakość produktów sprawia, że takie szczotki do zamiatarek innych firm są nierzadko lepszej klasy, niż w przypadku oryginalnych szczotek producentów tych maszyn!

To jednak nie wszystko, co oferuje ten producent szczotek do zamiatarek. Zwraca uwagę przede wszystkim szeroki wybór różnego rodzaju modeli przygotowanych dla Klientów, dzięki czemu możesz bez trudu znaleźć optymalnie dopasowaną dla swoich maszyn wersję – niezależnie od tego, czy są nimi zamiatarki uliczne, przemysłowe czy innego rodzaju (na przykład do oczyszczania pasów startowych na lotniskach). Zależnie od rodzaju szczotki do zamiatarki, dostępne są odmienne modele, mające zróżnicowane parametry oraz zakres wielkości regulacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, Kastell oferuje możliwość wykonania niestandardowej szczotki do zamiatarek. Producent dysponuje własnym biurem projektowym oraz elastyczną linią produkcyjną, dzięki czemu jest w stanie zaoferować produkt doskonale dopasowany do indywidualnych wymogów każdego Klienta. Co istotne, cena za taką szczotkę również jest ustalana indywidualnie.

Szczotki do zamiatarek wielu odmianach

Kastell oferuje szczotki do zamiatarek o włosiu wykonanym z materiałów syntetycznych, jak mieszanka PES, poliamid czy polipropylen. Perfekcyjnie nadają się do sprzątania podłoży na terenach wewnętrznych, jak: hurtownie, magazyny czy ciągi komunikacyjne. W ofercie producenta są także szczotki miksowe – są to modele, których sztuczne włosie wspomagane jest przez drut (okrągły bądź płaski), co znacznie zwiększa ich efektywność. Duże znaczenie ma grubość drutu – może ona wynosić od 0,45 do 2,5 mm. Im grubszy, tym bardziej uporczywe zanieczyszczenia będzie w stanie usunąć.

Najgrubsze zalecane są przede wszystkim do powierzchni o dużym stopniu twardości, jak kamień, kostka brukowa, beton itp. Taka szczotka do zamiatarki z drutem 2,5 mm może skutecznie usunąć z zamiatanej powierzchni luźno przywarte lub ciężkie kawałki zanieczyszczeń, w tym kawałki cegieł, kamienie, płytki, palety drewniane itp. Z tego względu wyposaża się w nie zamiatarki pracujące na halach produkcyjnych, w fabrykach i na innych terenach przemysłowych.

Szczotki główne oraz boczne

Standardowa zamiatarka jest wyposażona w dwa rodzaje szczotek: główną oraz boczną. Ta boczna szczotka zamiatarki ma dwa zadania. Pierwsze to przesuwanie śmieci na drogę pracy szczotki głównej, zaś drugie to samodzielnie zbieranie zanieczyszczeń i śmieci znajdujących się przy ścianach, krawężnikach oraz innych trudno dostępnych miejscach.

 

Wysoka jakość za rozsądną cenę

Sprawdź ofertę szczotek przeznaczonych do zamiatarek – cena za nie może mile Cię zaskoczyć! A ponieważ Kastell to producent szczotek do zamiatarek wysokiej jakości, nie płacisz dużo za najlepsze rozwiązania dostępne na rynku!

Niezależnie od tego, czy Twoja zamiatarka to model ręczny, spalinowy, akumulatorowy czy samojezdny, Kastell ma coś dla Ciebie! Dlatego odwiedź stronę producenta i zapoznaj się z jego bogatą ofertą szczotek do maszyn zamiatających. Kastell udowadnia, że niska cena może oznaczać wysoką jakość! Przekonaj się o tym już dzisiaj!