ZAMIATARKI SAMOJEZDNE

Zamiatarki to bardzo praktyczne urządzenia, które znajdują szerokie zastosowanie zarówno na otwartej przestrzeni, jak i we wnętrzach. Pozwalają na usuwanie z powierzchni różnego rodzaju zanieczyszczeń – od piasku i pyłu, po patyki i liście. Jedyną ich wadą jest to, że wymagają obecności operatora – czyli osoby, która poprowadzi je po powierzchni do oczyszczenia. Jednak propozycja Kastell Robotics może rozwiązać ten problem raz na zawsze. Rozwiązaniem jest nowoczesna zamiatarka samojezdna.

Zamiatarka samojezdna – co musisz o niej wiedzieć?

Zamiatarka samojezdna wykonuje dokładnie taką samą pracę, co zamiatarka spalinowa, akumulatorowa lub ręczna, jednak nie wymaga obecności człowieka. Takim właśnie modelem jest ECOBOT SWEEP 111 – w pełni autonomiczna zamiatarka z napędem. Aby wykonywała swe zadanie z maksymalną efektywnością, wyposażono ją w zaawansowane systemy nawigacji oraz bezpieczeństwa. Jej poczynania nadzoruje sztuczna inteligencja, która dba o to, aby zamiatarka samojezdna nie pominęła żadnego fragmentu wyznaczonego do oczyszczenia terenu, a zarazem omijała wszelkie przeszkody. Dotyczy to zarówno przeszkód stacjonarnych, np. klombów czy ławek, jak i ruchomych, czyli przemieszczających się ludzi oraz pojazdów.

ECOBOT SWEEP został wyposażony w mocny silnik, zapewniający dużą siłę odkurzania i zamiatania – dzięki czemu jest w stanie usunąć najmniejszy nawet pyłek z podłoża. Do pracy korzysta z dwóch szczotek bocznych oraz walcowych. Tego typu zamiatarki samojezdne pozwolą na oszczędność czasu, a co za tym idzie – członkowie zespołu sprzątającego mogą zająć się innymi zadaniami. ECOBOTA wypuszcza się na teren działania i… można o nim zapomnieć.

Na tym jednak nie koniec jego zalet. Należy również wspomnieć o możliwości samoczynnego opróżniania przez maszynę zbiornika z zanieczyszczeniami zebranymi podczas pracy. Zamiatarki samojezdne z serii Sweep 111 zostały zaprojektowane tak, aby samodzielnie opróżniać pojemnik ze zebranych śmieci we wskazane miejsce, nie angażując przy tym operatora. Warto dodać, że jego pojemnik ma pojemność aż 60 l, dzięki czemu operacja opróżniania przeprowadzana jest raz na dłuższy czas.

Oczywiście człowiek może w dowolnym momencie ingerować w działanie tego nowoczesnego urządzenia – ale nie musi w tym celu nawet znaleźć się w jego pobliżu. Do kontroli służy aplikacja przeznaczona dla urządzeń mobilnych, co umożliwia kierowanie ECOBOTem za pomocą smartfona lub tabletu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które znacznie podnosi komfort korzystania z tej nowoczesnej zamiatarki.

ECOBOT – sprzątanie masz z głowy!

ECOBOT SWEEP 111 to doskonały przykład na to, jak zastosowanie nowoczesnych technologii może podnieść funkcjonalność urządzenia i zwiększyć jego możliwości. Zamiatarki samojezdne to rzecz jeszcze świeża, ale ze względu na ich ogromne możliwości w połączeniu z wygodą obsługi jest pewne, że coraz częściej będą spotykane w codziennych zastosowaniach – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Jeśli interesuje Cię tego typu zamiatarka z napędem, skontaktuj się z Kastell Robotics. Do zakupu tej właśnie maszyny skłaniają nie tylko jej możliwości, ale również fakt, że do produkcji modeli ECOBOT SWEEP 111 używane są części i podzespoły najwyższej jakości, co przekłada się na długi okres efektywnej i bezawaryjnej eksploatacji urządzenia. Inwestycja w ECOBOT SWEEP 111 to gwarancja wielu miesięcy perfekcyjnie oczyszczonych powierzchni bez konieczności angażowania w to ludzi. Zamiatarka autonomiczna może pracować 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.