Specjalista ds. Obsługi Klienta

WSPÓŁPRACA Z BRANŻĄ: Sprzątająca oraz Serwisy maszyn i urządzeń sprzątających.

MIEJSCE PRACY: BŁONIE K. WROCŁAWIA (woj. Dolnośląskie)

KASTELL, lider na polskim rynku szczotek przemysłowych, w związku z rozbudową firmy w nowej lokalizacji poszukuje ambitnych i skrupulatnych osób na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:
• Dbanie o kompleksową obsługę klienta,
• Wprowadzanie do systemu zamówień od klientów i innych dokumentów handlowych,
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
• Ścisła współpraca z działami wspierającymi proces,
• Analiza potrzeb i oczekiwań klientów, a także rozwiązywanie problemów związanych z procesem zamówień,
• Utrzymywanie kontaktu z klientami, przyjmowanie i potwierdzanie zamówień od klientów, komunikacja z klientami w zakresie ew. zmiany terminów realizacji potwierdzonych zamówień
• Monitorowanie postępu realizacji zamówień dla klientów,
• Terminowe i rzetelne udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów,
• Weryfikacja kompletności i poprawności dokumentów dostarczanych przez klientów.

Oczekiwania względem kandydatur:
• Doświadczenie w pracy w systemie Comarch Optima – warunek konieczny
• Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku, mile widziane w dziale technicznym, serwisowym,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania,
• Umiejętności w nawiązywania kontaktu z Klientami,
• Swobodność w prowadzeniu działań sprzedażowych,
• Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera na rynku sprzedaży produktów
wykorzystywanych w procesie sprzątania,
• Świadczenia dedykowane specjalnie naszym pracownikom,
• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji w profesjonalnym środowisku,
• Pracę w zgranym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę!

Osoby zainteresowane aplikowaniem na ww. stanowisko prosimy o przesłanie CV na adres: p.jaworski@kastell.pl z dopiskiem w temacie: SPECJALISTA OBSŁUGI KLIENTA lub skorzystanie z formularza kontaktowego

UWAGA: Wysyłając CV prosimy o dodanie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).