Magazynier

MIEJSCE PRACY: BŁONIE (woj. Dolnośląskie)

KASTELL, lider na polskim rynku szczotek przemysłowych,
w związku z rozbudową firmy w nowej lokalizacji poszukuje skrupulatnych i odpowiedzialnych osób na stanowisko
magazyniera.

Zakres obowiązków:
• Przyjmowanie i wydawanie towarów
• Kompletacja produktów zgodnie z zamówieniami
• Praca w zespole obsługującym magazyn

Oczekiwania:
• Wykształcenie średnie
• Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Uprawnienia na wózek widłowy
• Dobra organizacja pracy
• Obsługa komputera
• Mile widziane doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
• Poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów
• Chęć do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Firma Kastell oferuje możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole, stabilne zatrudnienie (umowa
o pracę), niezbędne narzędzia do pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość zdobycia ciekawego
doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane aplikowaniem na ww. stanowisko prosimy o przesłanie CV na adres: info@kastell.pl
z dopiskiem w temacie: REKRUTACJA: MAGAZYNIER lub skorzystanie z formularza kontaktowego

UWAGA: Wysyłając CV prosimy o dodanie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)