Przed nami wielkie piłkarskie święto, które nie tylko w zagorzałych fanach wznieca gorące emocje – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020. Dzięki KASTELL – liderowi rynku rozwiązań do zapewnienia i utrzymania czystości – mogą być one jeszcze większe. W zabawie, którą przygotowała firma, do zdobycia jest PlayStation 5 oraz wiele innych nagród. Wystarczy tylko poprawnie obstawiać wyniki poszczególnych spotkań piłkarskich i zdobywać punkty, których suma zadecyduje o zwycięstwie w zabawie.

UEFA Euro 2020 miało pierwotnie odbyć się w czerwcu i lipcu 2020 roku, ale z powodu pandemii COVID-19 mistrzostwa zostały przełożone na 11 czerwca – 11 lipca 2021 r. Przed nami miesiąc rozgrywek, w których udział wezmą 24 drużyny, a tytułu bronić będą Portugalczycy.

Zbliżające się mistrzostwa to jednak szansa na zwycięstwo nie tylko dla grających. Biorąc udział w konkursie, przygotowanym przez KASTELL, można wygrać PlayStation 5 i inne atrakcyjne nagrody. Wystarczy utworzyć własne konto w aplikacji, dostępnej na stronie www.kastellrobotics.pl (zakładka  „Strefa Kibica KASTELL”) i typować wyniki spotkań już od fazy grupowej rozgrywek. Dokładne wytypowanie wyniku danego spotkania daje aż 5 punktów, zaś wskazanie zwycięscy lub remisu pozwala zdobyć 3 punkty. Zabawa trwa przez cały okres trwania rozgrywek, czyli od 11 czerwca do 11 lipca 2021 roku i można do niej przystąpić w dowolnym momencie.

W walce o nagrody mogą wziąć udział wszystkie osoby, które reprezentują firmy, tzn. dysponują firmowym adresem e-mail i mogą go podać podczas zakładania profilu użytkownika. Obstawianie wyników możliwe zaś będzie do chwili rozpoczęcia meczu, tzn. żadne typowanie, wprowadzone do systemu konkursowego po tym czasie, nie będzie brane pod uwagę. Zwycięzcą konkursu zostanie gracz, który po zakończeniu piłkarskich zmagań narodowych reprezentacji na swoim koncie zgromadzi najwięcej punktów. Zdobędzie on PlayStation 5.

Nie czekaj – zarejestruj się już dziś. Zabawa przygotowana przez KASTELL to świetny sposób, aby jeszcze mocniej zasmakować sportowej rywalizacji i powalczyć o świetne nagrody.