KASTELL, lider wśród polskich producentów szczotek przemysłowych, znalazł się w prestiżowym gronie firm wyróżnionych nagrodą Złoty Laur Klienta 2017. W tegorocznym konkursie KASTELL Systemy Szczotek Przemysłowych zajął 1 miejsce w kategorii: JAKOŚĆ PRODUKTÓW – SZCZOTKI PRZEMYSŁOWE.


laur klienta 2017Laur Klienta to ogólnopolski projekt, którego celem jest wyłanianie najpopularniejszczych produktów, marek i usług o najwyższej jakości w swojej branży. Wyróżnienie to przyznawane jest przez Klientów, którzy w drodze ankiet telefonicznych i internetowych oceniają firmy działające w danej branży.
 
 
 
Jesteśmy bardzo dumni z przyznanego nam wyróżnienia – powiedział Patryk Jaworski, Menedżer ds. Marketingu. Jest to kolejna w tym roku nagroda przyznana naszej firmie, która potwierdza wysoką jakość produktów i procesu obsługi klienta. Wyróżnienie to jest tym bardziej cenne, gdyż przyznawane jest przez użytkowników szczotek, mających również kontakt z produktami innych dostawców. I to własnie Oni, na tle konkurencji, wskazali KASTELL jako partnera godnego zaufania - dostarczającego produkty najwyższej jakości.
Dziękujemy za zaufanie!