AKTULANOŚCI

W dniach 26-27 kwietnia 2017 r. w Warszawie, na terenie Centrum Expo XXI, powróciły w nowym wydaniu targi branży sprzątającej - OGÓLNOPOLSKIE DNI CZYSTOŚCI, podczas których mieliśmy okazję zaprezentować Państwu szeroką ofertę szczotek, padów, trzymaków padów i gum do maszyn czyszczących oraz kilka nowości ...

KASTELL, lider wśród polskich producentów szczotek przemysłowych, znalazł się w prestiżowym gronie firm wyróżnionych nagrodą Złoty Laur Klienta 2017. W tegorocznym konkursie KASTELL Systemy Szczotek Przemysłowych zajął 1 miejsce w kategorii: JAKOŚĆ PRODUKTÓW – SZCZOTKI PRZEMYSŁOWE.

Firma KASTELL Systemy Szczotek Przemysłowych, lider w branży szczotek przemysłowych, została poraz kolejny laureatem ogólnopolskiego programu DOBRA MARKA – JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA, organizowanego przez redakcje Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazeta Prawna w kategorii: Czyszczące akcesoria przemysłowe.

Początek 2017 roku przywitał nas nagłą zmianą pogody i opadami śniegu w wielu miastach Polski. Aby zapewnić bezpieczeństwo na chodnikach oraz drogach i skutecznie usunąć zalegający śnieg, warto skorzystać z bogatej oferty specjalistyczny szczotek do odśnieżania KASTEL. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału filmowego prezentującego skuteczność naszych szczotek, które firma S&A wykorzystuje na swoich maszynach, aby zapewnić bezpieczeństwo i czystość na wrocławskich chodnikach.

W odpowiedzi na często pojawiający się dylemat związany z wyborem pomiędzy zastosowaniem pada, a szczotki w celu wyczyszczenia podłogi zawierającej liczne pęknięcia, szczeliny i nierówności, wprowadziliśmy do naszej oferty pady TURFSCRUB, które zapewniają właściwości szorujące charakterystyczne dla szczotki. Zapraszamy do obejrzenia przygotowanego materiału filmowego prezentującego działanie padów TURFSCRUB oraz sprawdzenia dostępnych rozmiarów w naszym E-KATALOGU.