AKTULANOŚCI

Tegoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które miały miejsce w Rosji są już za nami. Podczas gdy piłkarze walczyli o każdą bramkę na murawach boisk, nasi Klienci zacięcie rywalizowali w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica Kastell, typując wyniki kolejnych spotkań.

W dniach od 8  do 10 maja miały miejsce kieleckie targi AUTOSTRADA-POLSKA 2018, poświęcone budowie i utrzymaniu dróg oraz autostrad. Tegoroczne wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością wśród producentów różnego rodzaju maszyn budowlanych, lecz z roku na rok przybywa również dostawców sprzętu i narzędzi wykorzystywanych do konserwacji oraz utrzymania czystości dróg krajowych oraz autostrad. Obok licznych producentów zamiatarek nie mogło zabraknąć firmy KASTELL  - lidera produkcji szczotek przemysłowych.

Zapraszamy do galerii

W piątek 27 kwietnia, na zaproszenie naszego klienta - jednej z największych w Polsce firm świadczących usługi sprzątające - przeprowadziliśmy szkolenie dla 120 kierowników zespołów i obiektów, prezentując nowoczesne i ekologiczne metody utrzymania czystości, które gwarantują obniżenie kosztów i zwiększenie efektywności pracy.

Wiosna zawitała do Wrocławia już na dobre, a z nią rozpoczęły się intensywne porządki, prze co coraz częściej mozna zaobserwować intensywnie pracujące na ulicach zamiatarki z wysokiej jakości szczotkami KASTELL.

W dniu 16 lutego mieliśmy przyjemność zrealizować dla zespołu Działu Wdrożeń i Technologii  firmy CLAR SYSTEM szkolenie poświęcone produktom znajdującym się w ofercie KASTELL. Celem spotkania była prezentacja najnowszych rozwiązań w obszarze sprzątania wewnętrznego oraz ich możliwości. Szkolenie poprowadził Jarosław Zawadzki - Dyrektor ds. Produkcji oraz Certyfikowany Trener PIGC.